Hakkımızda /  Yönetim Kurulu  ↑

kamil-gulec

Merhaba,
Türkiye’ de sağlıkta dönüşüm politikalarıyla sağlık sektörü ciddi bir ivme kazanmış ve özellikle özel sağlık sektörü baş aktörlerden biri olmuştur. Sağlıkta memnuniyetin %80′ lerde olduğu günümüzde bu denli yüksek memnuniyet oranına katkı sağlayan önemli argümanlardan birisi hatta en önemlisi özel sağlık hizmetleridir. Kamu Sağlık Kurumlarının yetersiz kaldığı sağlık hizmetlerinin sunumunu bu alanda ciddi yatırımlar yapan özel hastaneler gidermiştir.

Özel Medikar Hastanesi hasta beklenti ve ihtiyaçlarını sınırsız sorumluluk bilinciyle karşılayan, yeniliklere açık, bölgede öncü hastane olma bilinci içerisinde, Türkiye’ de hatta dünyada, sağlık alanındaki gelişmeleri halkımıza sunmak amacı ile 2012 yılında kapılarını hastalarına açmıştır. Kısa sürede bölgede bu uygulamaları yapan ilk sağlık kuruluşu haline gelerek ulusal ve uluslararası hasta başvurularını da kabul eder hale gelmiştir.

Büyüyen Medikar’ da 2013 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığını bizzat üstlendim. Hastane Ortaklarımızın uyum içinde olduğu Yönetim Kurulumuzla kurumsal bilinç oluşturmak için yola çıktık. Çalışanlarımıza verdiğimiz değerle ve onların taleplerini dikkate alarak, ilk günden bu yana hastanemizde aidiyet duygusuyla çalışan tüm personelimize ve aramıza yeni katılan personelimizin yetkinlik kazanmaları adına, kurum içi eğitimlere büyük önem vererek bir Medikar Kültürü oluşturduk.

Sürekli gelişme hedefiyle oluşturduğumuz Ar-Ge birimimizin yaptığı çalışmalar sonucunda, Batı Karadeniz Bölgesinin en büyük eksiği ve acil ihtiyacı olan Kalp Merkezimizi tüm teknolojik ekipmanlarla kurduk. Tüm bu kazanımlar ışığında modern teknolojiyi kullanan, dünya standartlarında hizmet veren, uygun fiyat politikalarıyla hasta hakları ve etik kurallara saygılı, her biri alanında uzman, kaliteli hekim kadrosu ve bir o kadar alanında profesyonel, Medikar Kültürü’nü benimsemiş olan tüm personelimizin gayretiyle Karabük ve bölge halkına hizmet veren hastanemizin Türkiye’ deki büyük hastaneler arasında yerini almış olmasının haklı gururunu yaşıyorum.

En iyiye layık olan halkımız için sağlık hizmetleri alanında çıtayı her geçen gün daha da yükseğe taşıyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Sevgi ve Saygılarımla,

Kamil GÜLEÇ
Özel Medikar Hastanesi
Yönetim Kurulu Başkanı